Wohnung Am Mittellandkanal

Viktiga bekvämligheter

  • 58 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Läge

    Wohnung Am Mittellandkanal Bohmte med 1 sovrum har ett behändigt läge och erbjuder närhet till St. Lambertus, cirka 4 km bort. Under sin vistelse kan gästerna utnyttja hästridning och minigolf som är tillgängliga på plats.

    Schloss Hunnefeld ligger ungefär 10 minuters bilresa från den 58 m² stora lägenheten, medan busshållplatsen Stirper Strasse ligger 5 minuter till fots från boendet. Inom 6 km från lägenheten hittar du Schloss Ippenburg.

    Wohnung Am Mittellandkanal har också ett minikök. Gästerna kan vila på en terrass efter en hektisk dag.

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 21:00
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00

    Rumsalternativ på Wohnung Am Mittellandkanal Bohmte

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Wohnung Am Mittellandkanal Bohmte Toaletter bild Wohnung Am Mittellandkanal Bohmte Sängar bild Wohnung Am Mittellandkanal Bohmte Restaurang bild Wohnung Am Mittellandkanal Bohmte Inreriör bild Wohnung Am Mittellandkanal Bohmte Bekvämligheter bild Wohnung Am Mittellandkanal Bohmte Rum bild Wohnung Am Mittellandkanal Bohmte Natur bild
    Lägenhet med 1 sovrum

    Storlek: 58 m²

    Sängtyp: 1 king size-säng och 1 bäddsoffa

    Mer +

    Wohnung Am Mittellandkanal Bohmtes läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av Wohnung Am Mittellandkanal Bohmte

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Hur många kvadratmeter är Wohnung Am Mittellandkanal?
      Storleken på Wohnung Am Mittellandkanal är 58 kvadratmeter.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Wohnung Am Mittellandkanal Bohmte